Çapkın erkeği tanıma yolları

Başlatan dokuzharf, 21 Ara 2014 , 22:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dokuzharfEtrafımızda zaman zaman ilişki içerisine gireceğimiz erkeklerle ilgili kaygı durumları ile karşı karşıya kalırız. Bu gibi durumlarda karşımızdaki kişinin çapkın bir erkek olup olmadığını nasıl anlarız sorumuza cevaben şunları aklımızdan çıkarmamalıyız. Çapkın erkekler genellikle cool takılırlar. Etraflarındaki hiçbir şey hiç kimse umurlarında değilmiş onlarla asla işleri olmazmış gibi davranırlar ve karşılarındaki kişilere böyle bir imaj verirler. Ama etraflarında kafayı taktıkları bir kız varsa onu elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Eğer kız onunla ilgilenmezse başka avların peşine düşerler. Zararsız olan bu çapkın erkekler etraflarında gördükleri her kız ile ilgilenmezler.

Ağzı laf yapan ve kısa hikayeleri olan bu erkek tipleri sahip oldukları bilgi ile etraflarındaki kızları etkileyebilme becerisine sahiptir. Çapkın erkekler kendileri ile asla övünmezler. Ama kendilerine güven duyguları her zaman tamdır. Karşılarındaki kişileri özgüvenleri ile etkilemektedirler. Bu erkekler kadınların kalbine giden yolu çok iyi bilirler ve kadınları tavlarken bu yolu çok iyi değerlendirebilmektedirler. Nabza göre şerbet veren bu tipler karşılarındaki kadını nasıl etkileyeceklerini çok iyi bilirler. Bu erkeklerin ellerinden telefon hiç düşmez.

Sizinle birlikte iken bile bir başka bayana mesaj atabilirler. Kasıntılı bir yürüyüşe sahip bu erkekler burnu havada bacaklarını genişçe açarak yürümektedirler. Dikkati üzerin de toplarken diğer birçok erkeğe göre bacaklarını daha geniş açarak karşınızda dururlar. Ellerini asla tamamen ceplerine sokmazlar. Baş parmakları ceplerinde iken diğer parmakları kesinlikle pantolonlarının üzerindedir. Sizin ile göz göze gelmeleri 3 saniyeden fazla sürmez. Eğer sizi tavlayacağını anladıysa göz göze en fazla 5 saniye size bakabilir. Dikkati üzerine çektiğini anladığı an sizin kulağınıza eğilip kur yapmaya ve sizi kendine bağlamaya çalışma aşamasına geçer.


Ve hayat ; sunulmuş bir armağandır insana..


Paylaş facebook Paylaş twitter